Кошик
503 відгуків

Вибачте. Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

Общестрой
+380 (68) 907-78-89
+380 (99) 093-80-42
+380 (63) 767-40-33

Гофрована нержавіюча труба. Недоліки і переваги

Переваги гофрованих нержавіючих труб

За останній час на ринку інженерної сантехніки з'явився новий продукт - гофрована труба з нержавіючої сталі. Хоча гофротруби важко назвати новинкою, так як більше 10 років вона знаходить все більш широке застосування в різних інженерних системах.

На даний момент 90% асортименту гофрованих труб з нержавіючої сталі в Україні представлена чотирма Південно-Корейськими виробниками:

 

 1. Диспайп (Dispipe, LTD), Південна Корея
 2. Лавита (Lavita З., LTD), Південна Корея
 3. Кофулсо (Kofulso Co.,LTD), Південна Корея
 4. Joong-Won (Joong-Won Flexible Co., LTD), Південна Корея

Гофрована нержавіюча труба всіх цих торгових марок виготовлена з нержавіючої сталі марки SUS304 (AISI304, 08X18H10) і за однаковою технологією виготовлення труб із сталевої стрічки шляхом зварювання методом TIG в інертному газі з подальшим формуванням гофри і відпалом.

Хром і нікель, що міститься в сплаві на рівні не нижче 18% і 8% відповідно, в поєднанні з низьким вмістом вуглецю надає цій стали такі корисні характеристики, як стійкість до корозії, довговічність в експлуатації, широкий спектр застосування як побутового, так і технічного призначення.

Компанія «Общестрой» пропонує гофровану нержавіючу трубу і фітінги для неї, основних торгових марок, а саме Dispipe і Lavita. Гофрована нержавіюча труба має всі необхідні дозволи та сертифікати.

 

Гофрована труба з нержавіючої сталі застосовується для:

 1. підведення газу до газопотребляющему обладнання;
 2. монтажу систем пожежогасіння, а також для монтажу трубопроводів гарячої та холодної води;
 3. пристрої теплих підлог і стін;
 4. підключення виносного бака до побутових банних печей;
 5. при сполученні торців секцій трубопроводів високого тиску, мають неспіввісності співмірні з діаметром з'єднувальних труб
 6. гофрована труба може використовуватися в якості герметичного металорукава для прокладки електропроводки, силових кабелів або різних телекомунікаційних мереж всередині будівель, мостів, тунелів та інших споруд.

Гофрована нержавіюча труба має незаперечні переваги перед іншими трубними аналогами:

 1. Гофрована нержавіюча труба не вимагає за собою спостереження після монтажу, тому його можна укладати в бетонні стяжки і під штукатурку на стіні.
 2. Труба гофрована нержавіюча незамінна для виготовлення теплої підлоги або теплих стін, а так само для укладання в підвалах. Їй не страшні гризуни, грибок, цвіль.
 3. Труба гофрована нержавіюча легко монтується в обмежених умовах, на її монтаж йдуть лічені хвилини, при високій надійності та якості робіт.
 4. Оригінальний дизайн гофрованого нержавіючого трубопроводу. Нержавіючий гофрований трубопровід поєднується з будь-якими типами обробки приміщення.
 5. Надійність і довговічність такого трубопроводу така, що він не вимагає обслуговування під час його експлуатації і дозволяє здійснювати прокладку в штробах, в бетонних стяжках і за захисними або декоративними панелями.
 6. Теплообмінна поверхня гофрованої труби з нержавіючої сталі на 40% вище, ніж у мідної труби аналогічного діаметру.
 7. Трубопроводи з гофрованої сталі не накопичують вапняні відкладення. Дана обставина вже оцінили будівельники при влаштуванні систем опалення та конструюванні водяного підведення. Відсутність відкладень значно подовжує термін служби виробів. І, що важливо в наш час, це екологічна чистота і безпека.

Сукупність цих переваг дозволяє сьогодні максимально зменшити вартість монтажу. Досить пари гайкових ключів і якісний монтаж систем холодного або гарячого водопостачання, газопостачання в будинку, квартирі або будь-якому іншому технічному або громадському приміщенні виявиться вам під силу.

Гофровані нержавіючі труби необхідно встановлювати в місцях, де є достатня захист від механічних пошкоджень, і в яких виключено вплив агресивних середовищ, негативно діючих на використовуваний в цих трубах матеріал.

При підключенні гофрованого трубопроводу з нержавіючої сталі до старих систем опалення і водопостачання зі сталевих труб, обов'язкова установка фільтра для запобігання попадання частинок іржі всередину гофрованої труби.

При випробуваннях і для чищення не можна застосовувати агресивні засоби, негативно діють на матеріал труби. Залишки миючих засобів необхідно видалити після чищення.

Гофровані труби не слід багаторазово згинати і докладати надмірних зусиль для уникнення деформації сталі. Внаслідок повторних механічних деформацій (не більше 20 разів) в одному і тому ж місці, можливе руйнування матеріалу.

Кріплення гофотруб необхідно проводити хомутами з кольорового металу, пластику та нержавіючої сталі. Не допускається кріплення хомутами з чорного металу.

У компанії "Общестрой" можна замовити гофровану трубу потрібного Вам діаметра, а наші фахівці підберуть Вам всі необхідні фітинги.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner